Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Battlefield-hez milyen egeret...

Battlefield-hez milyen egeret ajánlanátok? Eddig logitech mx500-at használt a párom, de már nincs forgalomban.

Figyelt kérdés
Ugye fontos lenne hogy pontososan tudjon celozni, kézre álljon...stb... Vettem neki egy hasonló m500-at, de nem tudja ugyanolyan mm pontosan a kurzort mozgatni, mert neha egy picit nekem fel sem tunne...ugrik...

2015. ápr. 12. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeket tudom ajánlani:


[link]


[link]


[link]


[link]


Habár a vezeték nélkülit nem mindig előnyös a GAMER-nek de azért linkeltem azt is.

2015. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem valamelyik bejön neki :)
2015. ápr. 12. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajna ha valaki évekig ugyanazt az egeret használta, mindenben ugyanazt fogja keresni (nőkkel ugyanez a helyzet...). A hasonló formájú, újabb Logitech egerek (G500, G700) sajnos nagyon-nagyon rosszak. A G502 Proteus Core-t mindenhol istenítik, de az eléggé más formájú.

A Roccat Kone és a Steelseries Rival hasonlítanak leginkább az MX500-ra (mindkettő boltozatos, tenyértámasztós formájú).

Ha tudtok, nézzetek be Pesten a Pixel Kereskedőházba (nem reklám), ott nem csak megfogdosni, hanem kipróbálni is lehet az egereket.

2015. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Trustot és Hamát semmiképpen nem ajánlom, főleg egy Logitech után.
2015. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!