Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a konfiguráció?...

Milyen ez a konfiguráció? Számítógép vásárlás előtt állok.

Figyelt kérdés

Ez lenne a gép amit összeraktam kb 150 ezer Ft szánnék rá


Gigabyte 970A-DS3P alaplap

AMD FX 8320 processzor

Kingston 2x4GB DDR3 1866MHz HyperX Fury Blue

Sapphire R7 260X 2GB DDR5

Cooler Master Elite 241 500W RC-241-KKP500-N1 számítógépház táppal

Cooler Master Hyper 103 RR-H103-22PB-R1 processzor hûtõ


+ van már egy samsung 128 gb ssd meghajtóm

+ van egy Hitachi-LG DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM



2015. ápr. 12. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Na


Ebből a pénzből én azonnal váltanék I5 4460-ra, ami pár ezerrel drágább, viszont a lap hozzá ami bőven elég, olcsóbb. Az FX-re kellene venned egy hűtőt ha nem akarsz megőrülni, az Intel-hez csak opcionális, nem kötelező. Így kb ugyanazon árból jönnél ki.

Videókártyát nem vennék, ha már I5-ös processzorom van, használnám az IGP-t addig, amíg ki nem tudok gyűjteni valami izmosabbra. Nem rossz kártya a 260X, de mivel egy darabig használni fogod, így inkább gyűjts ha van lehetőséged.


A többi jó!

2015. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elfelejtettem hozzátenni, hogy akkor váltanék I5-re, ha Játékra akarnám a gépet. Bár lehet alapból maradnék az Intelnél.
2015. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gépházzal nincs baj de inkább tápegység nélkül vegyél házat és nézz valami minőségi tápot, mert a gyárilag belerakott tápok semmit sem érnek. Egy jó tápegység ára kb annyi mint amennyi annak a gépháznak az ára, de ezen nem szabad spórolni. Az fx procikkal meg az a baj, hogy nem igazán érik meg az árukat. de ha mindenképp azt akarsz akkor inkább egy fx 6300(ez is bőven elég) és akkor mehet mellé erősebb videokártya. Tápegységet vagy fsp hexa+ 500 vagy hyper 500 vagy chieftech ctg-t vegyél, ami jó és meg is éri az árát.
2015. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Játékra is kellene meg egy kis arhicad 18-ban való rajzolásra.
2015. ápr. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!