Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » érdemes még ilyet venni?

érdemes még ilyet venni?

Figyelt kérdés

Logitech Formula Vibration Feedback Wheel


tehát simulátoros játékokhoz használnám project cars stb stb meg win7 en menne?? tudom 1 régi peldány de 30euróért hozájuthatnák,megéri??



2015. ápr. 13. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyenem van és szerintem megéri , nem drága én 3-4 éve vettem.Igen , megy windows 7 en, de ha használtan veszed vagy bontottan akkor ne felejts CD t kérni hogy feltelepitsd
2015. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár meglehet találni szerintem neten is de azért biztos ami biztos
2015. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen használtan venném,1 lánytól,csak az a baj hogy nemtudom kézbe venni mielött megveszem,mert messza van ugyhogy lehet majd postázva lenne,és esetleg megtudod mondani hogy mik a gyengéi ennek a kormánynak?mit kérdezek róla,ja és látom hogy csak ilyen gumi talpakal tapad az asztalhoz,eléggé fixen ál úgy is??nem hiányzik valami leszoritó,rogzitö,mert jólenen ha nem mocorogna a kezem alatt jobra balra....:P
2015. ápr. 13. 20:24
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és a másik ez a fedback izéje az csak anyi hogy vibrálgat vagy tud ojat is hogy kiakarja csavarni a kezedböl a kormányt??gondolom érted mire gondolok...
2015. ápr. 13. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami eltér a minőségesebbektől az hogy:

- Nincs váltó

- Nincs meg mind a 3 lábpedál


Ja és üvegen odaragad mintha pillanatragasztót tettél volna rá de utána báris nekem a hátsó résznél úgy felpendült és nem nagyon akar ragadni FAPAD ra, üvegre szerintem ragad

2015. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem nagyon szoktam használni de csak vibrál szerintem
2015. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De megéri szerintem vedd meg jól ellehet vele szórakozni

Én ezeket játszottam

Euro Truck Simulator (1,2)

GTA SAN Andreas

meg volt egyszer valami Car Simulator féleség nemtudom már

2015. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!