Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fontosabb dolgot kell...

Milyen fontosabb dolgot kell nézni, ha külsö winchestert szeretnék?

Figyelt kérdés

750GB esetleg 1 TB-osra gondoltam,amire biztonsági okokból rámenteném a gépről az adatokat,ha a gépet újra akarom rakni).

Gondolok én a csatlakozásra(1.1 és 2.0).

Ha külső meghajtóról indítom a játékot vagy bármit az gyorsaságban lesz-e olyan ,mintha ha belsö winchesterről indítanám.

Az rpm-re(kisebb vagy nagyobb fordulatszámút kell-e)

A hűtés fontos-e.

2,5" vagy 3,5"-t érdemesebb-e.

Nemsoká szeretnék beszerezni egyet 15-20ezer körül és emiatt kérdezősködök,hogy mit mondtok,akik értetek hozzá.



#winchester #lényegesdolgok
2015. ápr. 14. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

3.0-át inkább ha van az alaplapon. vagy e-SATA


Nem. Lassabb lesz mivel az USB adatátviteli sebessége jóval kisebb mint a SATA csatisé.


RPM ennél a típusnál mindegy mert az USB csatlakozás miatt valószínűleg az elérés semmivel sem lesz lassabb.


Hűtés nem fontos mert az újabb merevlemezek kevésbé melegszenek.


2,5"-osat érdemesebb venni. mert nem kell hozzá külön tápegység és sokkal könnyebb és praktikusabb mint a 3.5"-ös. és kevésbé sérülékeny is.

2015. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amugy ahol irtam a csatlakozásokat(1.1 és 2.0) az a saját gépemnek az USB kimenetei,tehát ezek vannak még a gépemhez.Gondolom így is ugyanúgy használható a 3.0 USB-vel ellátott winchester?
2015. ápr. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!