Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtést vegyek AMD FX...

Milyen hűtést vegyek AMD FX 8350-es Processzorra?

Figyelt kérdés
Egy gagyi ASRock 960GM alaplapom van. Nem sok hely van rajta mivel elég pici és nem tudom milyen hűtés menne rá vagy vagy melyik kompatibilis a processzorral és az alaplappal egyaránt.

2015. ápr. 15. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Az alaplappal bármelyik kompatibilis teljesen mindegy milyen pici.


AM3+ hűtőlből mindegyiknek rá kellene mennie.

2015. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb ha kiméred mennyi hely van a házban neki, és megnézed a kiszemelt hűtő méreteit.


Én:

scythe grand kama cross 2

vagy

hyper 212 evo

ajánlanám arra a procira, nekem az első van, elég csendes még akkor is ha húzom a cpu-t és maxon kell pörögnie.

2015. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 halalfalo ***** válasza:
Ez az alaplap nem lesz jó a 8350-eshez.
2015. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

halalfalo nem téved:

[link]

2015. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ezen az alaplapon fut már vagy 4 hónapja eddig semmi baja nem volt csak annyi h melegszik, de melyik AMD nem melegszik gyári hűtéssel? :D ( de le akarom cserélni az alaplapot is fiatal és naív voltam amikor megvettem) :D
2015. ápr. 16. 16:32
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha már így összegyűltünk tudnátok mondani egy jó alaplapot is alá? 20ezer forint alatt ha lehet :D
2015. ápr. 16. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
GIGABYTE GA-970A-DS3P és BeQuiet Pure Rock 2
2020. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!