Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Lenovo ideapad z510-es...

Dreko7 kérdése:

Van egy Lenovo ideapad z510-es laptopom, bővíthető?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fent említett laptop amiben van egy Intel pentium dual core 2 magos 2,3 ghz-es processzor. Szeretném ha egy jobb processzort tehetnék bele de nem tudom hogy melyik jó bele. (GTA V-tel szeretnék játszani)


A videókártyám nem akadályoz a játékban egy Nvidia GeForce GT 740M 2GB-os csoda.


Köszönöm a válaszokat.



2015. ápr. 16. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ELVILEG cserélhető benne a processzor, de gyakorlatilag függ attól, hogy a hűtés bírja-e és a BIOS támogatja-e. A 740M elég kevés lesz a GTA5-höz.
2015. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem annyira elég egyenlőre hogy 30 fps-el menjen akadozás nélkül low-on:D Majd idővel azt is bővíteném. vagy csere. Egyenlőre proci ami számomra fontos.
2015. ápr. 17. 14:43
 3/4 anonim válasza:
Szerintem cserélhető, mert ami nekem van, abban a kiadásban i5-4200M proci van.
2015. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Processzort nem tudod cserélni mivel BIOS nem támogassa a nagyobb processzorokat inkább vegyél bele 4gb ramot álisd low-ra mindent és imátkozz h na akadozzon ;) bár én watch dogs-ot játszottam ki ugyan ezekel a paraméterekkel 3550m proci 2x4 gb ram és 740m vidikarival 😂
2016. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!