Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok ami gond futtatja a CAD programokat (pl. Catia, Autodesk Inventor)?

Figyelt kérdés
Asus-t Acer-t nem szeretem,úgyhogy azokat ne is mondjátok.Elsősorban a Hp-k érdekelnének.

2015. ápr. 16. 15:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Mmint gond nélkül futtatja...
2015. ápr. 16. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Arkategoriat nem artana tudni, meg azt, hogy milyen bonyolultsagu modellezeshez kell. Milyen komplex alkatreszek, milyen nagysagrendu alkatresszam egy szerelesben? Ezek nelkul annyit lehet mondani, hogy mindenbol minel tobb, minel jobb legyen benne..
2015. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
max: 200ezer forint,de bonyolultságra nem tudok mit mondani.Egyelőre a gépészmérnöki tanulmányokhoz kell,de ha már dolgozni fogok,akkor nem akarok megint egy új gépet venni,szóval nem olyat akarok amin meg lehet csinálni egy egyszerű kis modellt vagy egy szerelést,azért vigye a kicsit összetettebb dolgokat is.
2015. ápr. 16. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy HP Zbook-om van, talan 16GB Rammal es az isten tudja milyen procival, holnap reggel megmondom ha erdekel, mert ceges.


Eleg jol viszi a CATIA-t, de neha kiakasztom a memoriat, jol jonne meg 16GB.


Az arat nem tudom, de gyanitom hogy nem fer bele 200e forintba.

2015. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!