Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldoklik a merevlemez?

Haldoklik a merevlemez?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:

Portalanítottam a gépet és azóta különböző problémákat produkál:

Kaptam kékhalált leállításkor és indításnál is, valamint volt hogy a rendszer nem tudott be bootolni, vagy csak simán elindul a gép de se kép, se hang (a monitor jó). Észrevettem hogy van amikor a vinyó nem pörög fel. A csatlakozókat megnéztem, minden ok, a gép nem ütődött meg.

Viszont kb minden 5. indításra rendesen működik a gép. Mi lehet a probléma?



2015. ápr. 18. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is, csinálj egy képet a kék halálról, hogy eltudjam olvasni mit ír ki, elolvasom, és máris látni fogom a problémát.

a másik, hogy előfordulhat kontakt hiba takarítás után, szedd szét és rakd újra össze a gépet, finoman és alaposan a helyére pattintva az alkatrészeket, winyoknál a csatlakozó gyakori hiba (legalábbis nálam) a másik hibám pedig a videókártya csatlakozás volt, ott is párszor meg kellett rángatni a gépbe, mire 100%-osan működött!

De előfordulhat, hogy valahova por került, tehát érdemes újra neki esni amellett, hogy szét szeded!


Próbáld ki!

2015. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volt leállításnál, de az indításnál nem fényképeztem le, mert akkor éppen nem tudtam és utána már nem jelentkezett

2015. ápr. 18. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Windows valószínűleg meghibásodott, ajánlott újra telepíteni és a megfelelő drivereket feltelepíteni a géphez.


Illetve érdemes a winyo kábelt kihúzni (táp és sata) majd újra rádugni

illetve érdemes a ramokat kivenni majd újra visszatenni a megfelelő helyre!

ellenőrizd, hogy jól illeszkedik e.


Ezek után elvileg nem lesz gond.


De mivel a windows hibásodott esélyes a winyoval történt valami.

hard disk sentinel progival érdemes ránézni!

2015. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most lett újra rakva a gép (win7 64), igen amiket mondtál megcsináltam és most jónak tűnik, a drivereket meg frissítem.

Köszi a segítséget :)

2015. ápr. 18. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit

Remélem sikerült megcsinálnod

2015. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!