Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táblagépet szeretnék venni,...

Táblagépet szeretnék venni, tudnátok segíteni néhány kérdés megválaszolásában?

Figyelt kérdés
Joghallgató egyetemista vagyok, a jogszabályok állandó eléréséhez lenne szükségem egy táblagépre. Nem játékra, fényképezésre akarom használni, csak internetezésre és a jogszabályok elérésére. De egyáltalán nem értek az ilyen kütyükhöz. Az internetet hogyan lehet elérni az ilyen eszközökön? Úgy tudom, h van wifi rajta, ez rendben. Mintha úgy olvastam volna, h szolgáltatótól kérhető olyan sim kártya, mint a telefonokhoz, az okostelefon kártyája lényegében áttehető a táblagépbe, vagy az vmilyen speciális sim kártya? Nekem van usb csatlakozású mobilnetem a notebookomhoz, lehet ezt használni a táblagéphez? Tehát van olyan táblagép, amelyhez közvetlenül lehet ilyet csatlakoztatni? Olyat láttam, h van vmi rövid átalakító, amivel közvetetten hozzá lehet csatlakoztatni ilyet a táblagéphez. Vagy ebben a mobilnet eszközben van ugye sim kártya, azt bele lehet tenni csak úgy a táblagépbe? A mobilnetemre jelenleg az van írva, h 4G-s és windows illetve Mac op.rendszereken működik, akkor gondolom az androidos táblagéphez eleve nem is jó. Tudnátok segíteni ezekben a kérdésekben?

2015. ápr. 18. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt kellene eldönteni, mit is akarsz valójában. Netezni? Telefonálni? A kategóriák lassan összefolynak. Telefonon tudsz netezni, bizonyos táblákon telefonálni. Lehet, hogy egy közepes méretű mobillal járnál a legjobban. Egyetlen eszközt használva elérnéd a jogszabályokat, tudnál telefonálni, fényképezni, és elfér a zsebedben.
2015. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Toga Aty ***** válasza:
100%

A legfőbb gondod az internet elérés kérdése.

1.:Amelyik tábla gépben csak wifi van azon csak wifi kapcsolaton tudsz netet elérni.

1/2.:A mobil telefonokon van lehetőség wifi megosztásra,ami azt jelenti hogy a táblagép a mobil telefonon netét használja.

2:Amelyik táblában van 3G sim hely abba tehetsz telefonkártyát net eléréssel és akár telefonálásra is használható,tehát áteszed a saját simkártyádat és egy bluetooth-os fülessel telefonálhatsz.

3:külső modem csatlakozása minden tabletnak megvan adva hogy az usb-n keresztül milyen típusú modem csatlakoztatható egy OTG-kábel segitségével.Ha neked lévő modemet nem fogadja akkor vásárolni kell egy új modemet.A modemek mennek android oprendszererel is.


De ha egy win-8.1-es tablettet veszel akkor az otthoni pc-d a rendelkezésedre áll,ha win 8.1 oprendszet használsz. pl:(ez csak javaslat hogy kb egy ilyen kiszolgálna rendesen)

[link]

2015. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A modemben lévő sim kártya használható a tabletbe?
2015. ápr. 25. 13:46
 4/5 Toga Aty ***** válasza:
100%
Amennyiben a tablet sim nyílással rendelkezik ,igen.
2015. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. ápr. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!