Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tökéletes videó kártya kiválas...

Xilon kérdése:

Tökéletes videó kártya kiválasztása? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ilyen téren sajnos analfabéta vagyok, de van egy gépem amibe már mindent vettem, kivéve videó kártyát. Most ezt szeretnék, viszont nem tudom mi alapján válasszam ki a számomra (játékhoz) tökéletes videó kártyát. Most egy ATI RADEON HD4670 van benne. (Alaplap típusa: Intel Sorento D945GNT.. Nem mai, de másra sajnos nem telik ösztöndíjból..)

2015. ápr. 18. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
De bírom ezeket a kérdéskét, mennyi pénzed van rá? Mit akarsz játszani? milyen az a gép amibe be szeretnéd rakni?
2015. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10 ezer körül.. játék változó, de pár példa van.. NFS Hot Pursuit, cod mw2, Heroes of The Storm.. Az alaplap oda van írva, az nem elég? :PP Egyébként egy intel dual core-os proci van benne (3ghz), és 4 gb kingstom ram (2x2gb).
2015. ápr. 18. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nem mai gyerek az biztos :D


Hd 5450 és azok kiadásai már ha AMD, vagy geforce 210, de ki lehet fogni 10 környékén már n610-et is.


pl: [link]


ha ilyen játék a cél az linken szereplő karival, boldog leszel :)

2015. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, sokat segítettél. :)
2015. ápr. 18. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja..... a GT610 kb arra eleg, hogy a windows feluletet es a netet eled vetitse, azon kivul semmire.

jo lenne tudni annak a procinak a pontos tipusat, no meg inkabb aldozz ra tobbet es legyen hd6770, vagy valami nagyobb.

2015. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 22:29


Gémer pistike megszólalt, elmondom neked, hogy egy HD3000-apu is viszi a fenti játékokat... konkrétan próbáltam is.


Szóval azért mert mert neked a krájzisz 4 nem megy csutkán egy N210-en az ne legyen már baj?!


Egyébként meg egy dual magos régi pentum mellé gtx 980-at tennél sli-be? vagy mi?


Ha okos nem vagy legalább hülye ne legyél :D

2015. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja meg 10e forintról volt szó.
2015. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ki beszelt itt 980rol, ki beszel itt crysis 4(?)-rol?

eleve teljesen mindegy mi van, de 20k alatt nem eri meg semmilyen vga mert csak multi medias celokra elegek azok.

meg inkabb legyen erosebb a kartya mint a cpu, no meg az a kartya ddr3-as, ami lofutty ha nincs meg a legalabb 256 bites adatsin.

meg jo lenne ha a nevekkel tisztaban lennel.

2015. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!