Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs Bios szám a...

Miért nincs Bios szám a videókártyánál? /ennyi: 11X-XXX-XXXX/

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bios szám a videókártyánál??? te tudod most mit kérdeztél?
2010. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát ott van amikor jobb klikk az asztalra,

beállítások speciális és adapter.

Akkor ott van az,

hogy BIOS információja,

meg még ott van fölötte, hogy adapter neve, memória mérete...

És akkor a BIOS információ utáb ennyi van odaírva:11X-XXX-XXXX

Baj ez??

2010. febr. 21. 00:25
 3/14 A kérdező kommentje:
(Jobb klikk után kihagytam, hogy TULAJDONSÁGOK)
2010. febr. 21. 00:26
 4/14 anonim ***** válasza:

ahha, már értem a kérdést :D


na szóval hogy ha nincs semmi gond a videókártyával, nem csíkozódik a kép, nem akad, akkor az nem baj, nem ismeri fel rendesen. Esetleg ha a legújabb drivert leszeded megoldódhat a gondod.

2010. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az előző kommentelő minden eltalált amit lehetett!!!!

becsíkozódik a képernyő és akadozik, De a legkomolyabb, hogy a legalacsonyabb felbontásra állítja emelett 8 BITES a kép!!

Sztem akk már ez a kari hibája, de mondjuk a letörtek róla SMD cuccok, nem sok, olyan 4-5db. Csak az az igazság, hogy jó lenne megjavíttatni, ha lehet, mert 256Mb-os Ati Sapphire AGP csatlakozós és nem szeretném kidobni, mert elég jól megyrajta minden, még az olyan játékok is ami 512-hez való. /akkor törtek le róla alkatrészek, amikor elvittem egy ismerősömhöz és mondtam neki, hogy tegye bele az új DVD meghajtót visszahozta működött, meg minden, másnap meg amikor bekapcsoltam becsíkozódótt és szaggatot és amint említettem nagyon rossz lett a kép minősége/

JA és ha tud valaki valamit mondani, hol kinél lehetne megjavíttatni akk írjon freemail-en vagy itt!!

2010. febr. 21. 19:22
 6/14 anonim ***** válasza:

mért nem azzal kezdted hogy megsérült a kártya?


elviheted egy szervízbe ahol foglalkoznak ilyennek a forrasztásával, de szerintem többet elkérnének mint amennyit ér a VGA, úgyhogy kezdj el gyűjteni egy másikra ;)

2010. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

lol, tudja hogy le vannak törve róla cuccok, de azért nekapcsolja vele a gépet, és csodálkozik hogy nem ismeri fel a gép meg csíkoz.... istenem.


A kérdezőnek: Dobd ki! Vegyél újat, illetve használtat :) elég olcsón dobálnak már ilyeneket.

2010. febr. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na ja persze, meg úgy van az, hogy venni, venni, venni, csak, hogy ez nem egy olcsó cucc volt meg amúgy is olyan játékokat visz ez a 256Mb-os Ati Sapphire AGP csatlakozós amihez 512-es való és mégis megy full grafikán!
2010. febr. 24. 15:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha meg úgy alakul, akk megcsinálom házilag!!
2010. febr. 24. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:
túl okosnak hiszed magad kis tini 15éves...
2010. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!