Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok játékra? (Részletek

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném rövidesen lecserélni a mostani laptopmat egy korszerűbbre, játszanék is néha rajta.

Most egy ilyenem van: TOSHIBA Satellite L750D-169. Proci: AMD A6-3400M, VGA: Radeon HD6520G, 8GB DDR3 1333Mhz

Ennél szeretnék egy korszerűbbet, mondjuk 170.000-ig bezárólag, de inkább 150 környékén, ha lehet. A mostani gépemen a GTA San Andreas maxon fut, ritkán beszaggat, de mondjuk egy AC Black Flag minimumon is már nyűgős, 800×600-on. Nagy gémer nem vagyok, tehát GTA V meg nextgen játékok nem fognak érdekelni, mert tudom, hogy ehhez a 150-170 kevés, de azért örülnék, ha minimumon-mediumon, normál felbontás mellett elfutna egy egy játék, akár régebbiek is.

Egy szó mint száz, szükségem van egy laptopra, ami viszonylag erős, tudok rajta játszani, de nem kell hogy maxon fusson minden, meg hogy a vadi új nextgenek elindljanak. Köszönöm!



2015. ápr. 19. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Normál asztali pc biztos hogy nem játszana? Abba f@ßább videókártyákat lehetne tenni.
2015. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam a kérdésen, de egyelőre szerintem nem. Mert barátnőmmel, párommal babát várunk, és alakítások vannak a lakásban, nem férne el egy asztali PC most rendesen. Meg időm sem lesz annyi a gép előtt ülni, azt sem szeretném, hogy veszek valami jó drága cuccot, aztán csak áll kihasználatlanul. A laptop most nekem kényelmesebb, mobilabb lenne. Nem lenne rossz az asztali PC, de úgy érzem nincs most itt az ideje.
2015. ápr. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!