Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért olyan lassú a jobb...

Miért olyan lassú a jobb klikk funkció?

Figyelt kérdés

Beüzemeltem egy Samsung 850 Evo SSD-t (120 GB). win 7 (64 bit), 8 GB DDR 3 RAM, AMD A10 CPU, SATA 3 alaplap. Friss telepítés volt, nincs rajta felesleges program, csak a driwerek és a win 7 működéséhez szükséges dolgok.

Lemértem, a rendszer betölt kb 28-30 sec alatt úgy hogy már használható minden rajta.

De észrevettem, hogy az asztalon vagy az intézőben ha bármilyen fájlra, mappára jobb kilkkel kattintok akkor nagyon lassan hozza elő az ablakot. Van hogy 4-5 másodpercet gondolkodik.

SSD beállításokat megcsináltam, Rapid módot is engedélyeztem.


A bekapcsolási időn kívül nem érzek akkora különbséget, pedig egy SATA 2-es vonyóról váltottam.


Köszönöm a válaszokat.


2015. ápr. 20. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
28-30 mp amíg betölt mindent? Ott valamit nem jól csináltál. Nekem Ubuntu úgy 8 másodperc alatt áll fel nulláról, apache-csal, sql szerverrel, minden franccal, de korábban a Windows is hozta nagyjából ezt a sebességet.
2015. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Win 8-at, kb 5-7 másodperc ;)

Még SSD nélkül is

2015. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!