Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megnézni, hogy a...

Hogyan tudom megnézni, hogy a RAM a gépemben, milyen frekvencián üzemel? A RAM alapból 1333MHz-es de, szerintem csak 1066-on megy. Everestel próbálkoztam, de nem találtam hol irja ki.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

feladatkezelőben ---> jobb klikk a tálcára és ott a Feladatkezelő


és ott a a Többet mutat (nem tudom már), és ott a Performance (esetleg fordítsd le a google fordítóval), kiválasztod a Memory (memoriát) és ott a Speed-él le van írva

2015. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Everest már kuka, AIDA64, vagy ahogy leírták, vagy ha win 8/8.1-ed van akkor feladatkezelő, teljesítmény fül, kicsit kihúzod az ablakot és ott írja.

De mit csinálsz te hogy "úgy érzed", hogy 1066-on megy csak, esetleg megosztanál egy CPU és alaplap nevet velünk?

2015. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:

Az Everest helyett használd az új verziót, az AIDA-át, mert az előbbi nagyon régi az újabb hardvereket nem is kezeli helyesen.

Nem tudom abba benne volt e már, mert egyébként felül "Eszközök" menü és ott AIDA64 CPUiD-t választod. Ha megnyitod, ott írja a memória frekvenciáját is.

Vagy a CPUID önálló programot letöltöd, pár megabyte és fut telepítés nélkül is, akkor kijelzi az is a RAM frekvenciát.

Mellesleg az Everestel is biztos meg lehet nézni. Bal oldali sáv Alaplap, majd választ az SPD-t.

2015. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!