Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus HD7970 hardverapróról...

Asus HD7970 hardverapróról használtan?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni a hd7970 et vagy most jönnek ki új jobb kártyák? a 7970-re még van garancia és 60 ezer ft. Megéri vagy inkább várjak az új videókártyákra?

2015. ápr. 21. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

50ért inkább, garancia ügyben mennyi az annyi?

Ha vársz, akkor viszont nem 3xx-as szériából fogsz vásárolni szerintem, 1-2 évig iszonyat árai lesznek majd azoknak a kártyáknak, majd kijönnek, akkor remélhetőleg lemennek a mostani 2xx-es sorozat tagjainak ára, akkor azt kell venni, amelyik 60-ba belefér, vagy meglátjuk nVidia csinál-e GTX960Ti-t vagy valami 960 és 970 között "átmenetet".

2015. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen HD7970

Ha az az Asus,alig fél év garival,akkor nagyon nem.

De úgy amúgyse,max 55 ezer.


Én fél éve vettem 1.5 év garanciás HD7970-t 50 ezerért,és csak azért nem olcsóbban,mert sürgősen kellett,és ez volt a leggyorsabb.

2015. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!