Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől romlik el újra a merevle...

Mitől romlik el újra a merevlemeze a laptopomnak?

Figyelt kérdés
15 hónapos laptopomban fél éve merevlemezt kellett cserélni, mert lefagyott és kattogott. Akkor garanciába megcsinálták, de most már nincs rajta. Pár hete észlelem, hogy újra kattog és mintha kezdene fagyni is. Sosem esett le a gép vagy ütöttem meg. Viszonylag keveset használtam. Mi okozhatja, hogy ismét ilyen gond kezd lenni. Lehet összefüggésbe valami más belső gondjával?

2015. ápr. 22. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár lehet köze is hozzá, pl. feszültség-/áramerősségingadozás, de ha a gyártó folyamatosan silány **** HDD-t biztosít hozzá, akkor lehet mind kacat lesz pár héten belül. HDSentinel mit mond rá?
2015. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira nem ismerem a belső üzemeltetést sajnos. Magyarországon vettem a gépet és most 110 voltos helyen élek. A gép transzformátora 100-240 voltig jó, így annak jónak kell lennie.
2015. ápr. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!