Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek (Többi...

Milyen laptopot vegyek (Többi lejjebb. )?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Laptopot szeretnék vásárolni, ilyen kirtériumokkal:


PROCI: Ha lehet i5, vagy i7. Értelem szerűen minél nagyobb frekvencián dolgozna, annál jobb. Négy magos kivitel legyen.


VIDEOKÁRTYA: Lehetőleg 2GB, NVIDIA GeForce-ok előnyben!


RAM: 6+ (inkább nyolc)


ELŐNY: Előnyben a Toshiba és az Asus gépek + jó lenne ha a kijelző full hd-s lenne (és esetleg rendelkezne HDMI bemenettel és bluetooth-al)


Ezek lennének az alap kirtériumok, a többi (pl: kijelző méret, HDD kapacitás, nem annyira fontosak.


!!!A maximális rááldozandó összeg körülbelül 160.000ft lenne.



Nézelődtem én is, és ezeket találtam:


[link]


[link]



Ha esetleg találnátok ti is, nagyon megköszönném, ha belinkelnétek :)

Kérlek segítsetek, sürgős!



2015. ápr. 24. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha nem rendelkezik ilyen árban laptop ilyen kritériumokkal, akkor melyik lenne az a legjobb gép amit ebből az összegből ki lehetne hozni?
2015. ápr. 24. 16:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 230-250-tol lehet inkabb ilyesmiket talalni. Elso linkedben igaz, hogy i5 van de "csak" 2 magos es raadasul alacsonyabb orajelen dolgozik, mert U szeria(ezek nem teljesitmenyre lettek kielezve), a videokartya pedig a szeria leggyengebbje. A masodik linkedben pedig Amd proci van, azt az igenyeid szerint mintha kizartad volna, de ha nem is, a teljesitmenye egy i3 szintjen van kb.
2015. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nicetwice válasza:

Szia,tudom nem Intel, és egy picit drágább is, de jobban jársz vele. Keress rá, simán eltolja pl a CS:GO-t is.


[link]


Guesteknek


emag pont hu per lenovo-ideapad-3-81w0005ehv-14-fullhd-laptop-amdr-ryzentm-5-3500u-8gb-256gb-ssd-amdr-radeontm-vega-8-freedos-magyar-billentyuzet-kek-81w0005ehv-hu/pd/D4H6QYMBM/?cmpid=87182&gclid=Cj0KCQjwvb75BRD1ARIsAP6LcqvgoX1MAp9R7c82tzqfVFFYCH6TmJPh6vMsH595ZbQMtnqozVLFfxAaAtI7EALw_wcB

2020. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!