Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az xbox one-om elég gyorsan...

Szopomokus kérdése:

Az xbox one-om elég gyorsan felmeegedik ez normális?

Figyelt kérdés
kb 1-2 óra játék után a xbox one elég meleg lesz és kicsit hangos. meg csak 350 giga szabad helyem van pedig csak a fifa 15 van rajta válaszokat előre is köszönöm. ?

2015. ápr. 24. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartja a hőmérsékletet. EGyébként a játékokat fel kell telepítened HDD-ra, attól lesz halkabb a géped, mert nem lemezről fogja akkor onnatól futtatni a játékot!
2015. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fel van telepítve ezét is írtam hogy 15 giga a játék és az 500 gigából van 350 szabad heyem
2015. ápr. 25. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szabadon van az Xbox-od? Úgy értem, hogy nem ilyen szűk polocn? Mert attól lehet ilyen...
2015. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VargaPeter1993 válasza:
Az one nak van a legjobb hűtése a konzolok közűl nem lenne szabad melegednie...ps4 nél érthető de onera ilyen panasz nem érkezett szerintem érdeklődj servízeknél mert ez nem normális
2015. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!