Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen AMD konfigot ajánlotok...

Milyen AMD konfigot ajánlotok DDR2 memóriához?

Figyelt kérdés
Megmaradt pár gigányi DDR2 ramom amd-s alaplapokhoz, és úgy gondoltam összerakok hozzá egy gépet. Csak nem tudom mi az amit manapság ki lehet hozni maximálisan egy AMD-s gépből. AM2+ vagy AM3 esetleg valami másfajta? Annyi lenne a lényeg hogy dual cores legyen és ne méregdrága de azért mondhatni még megállja a helyét mint az intelnél a lga775-ös. Szóval akinek van ötlete azt megköszönöm :)

2015. ápr. 25. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lesz egy DDR2 memória AMD alaplaphoz kötött. Magas feszültségen üzemelnek?
2015. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg más Volton üzemelnek. Inteles gép vagy nem indul tőle vagy kékhalálozik, nem ismeri fel normálisan az összmemóriát stb.
2015. ápr. 25. 08:44
 3/4 donfetibo ***** válasza:
100%

Nekem ez volt és én nagyon meg voltam vele elégedve és nagyon stabil és amíg használtam Win Ulti 64bit 1 év alatt egyetlen egyszer sem volt kék halál vagy ilyesmi és a 2.9GHz-es proci fel volt húzva 3.65GHz-re gyári hűtővel és nem volt több a hő fok 35-45-nél még 100%-os terhelés esetén sem!!!

Alaplap - ASUS M4A785TD-M_EVO

Proci - AMD ATHLON II X2 245 2.9GHz

Ram - 4 GB Kingston

HDD - Western D. 500 GB Blue

A videokártyát rád bízom, nekem csak 1 ATI HD Radeon 3600-as volt de simán játszottam pl.: Battlefields Bad Company 2-vel és a Call of Duty - Black Ops-al, Call of Duty 4 - Modern W-vel is!!!☺☻

2015. ápr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó kis deszka :) Köszönöm a configot!

Videokártya lehet hasonló lesz igazából csak netezni fognak talán rajta bár nem tudom még...van még elfekvőbe egy 9500gt lp, hd3650, és egy 9800gt is de előbbi kettőt preferálom, így nem fogyaszt annyit a plusz táp miatt vigan elmegy alaplapról is.

2015. ápr. 25. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!