Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire használható ez a konfig?

Mennyire használható ez a konfig?

Figyelt kérdés

[link]


A nappalit díszítené, elsősorban Htpc, másodsorban pedig egy kis játéksarok, későbbi fejleszthetőség miatt választottam ezt a procit.



Játékok amikkel szívesen játszok: GTA V, Skyrim, Witcher, COD - BF szériák, F1 minden mennyiségben.



Vagy hátra arc és procit cseréljem 860K-ra?



2015. ápr. 27. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Eleve nem jó már a proci+lap páros, a proci húzható, de Z97-es lapban, nem H97-ben, no meg ha úgy se húznád, akkor inkább maradj G3420-nál, alapórajelen a G3258-el egyenlő, csak nem tuningolható.

SSD-t pedig lődd ki szerintem, és rakj bele egy erősebb VGA-t, mert a GTA 5 még az R9 270X-et is meg tudja enni reggelire simán.

860K-t meg akkor éri meg venni, ha sokáig nem akarsz fejleszteni, mert a teljesítménye a középkategóriás i3-kal egyenlő.

Inkább maradj egyenlőre 3420-nál egy erősebb VGA-val, pl az említett R9 270X (nem tudom hogy férne bele a keretedbe ha kihagyod az SSD-t) és majd később fejleszd egy i5 4460-ra, vagy majd ahogy az árak alakulnak.

2015. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!