Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy hangfal párt...

Vettem egy hangfal párt majdnem 90 ezerért, de nincs mélye? Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Eris E5
2015. ápr. 29. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor gondolkozok el hogy aki ennyi pénzt szán hangfalra, az előtte miért nem kérdez utána fórumon?


Egy módod van rá 14 napos elállási jog! Keresd ki google!

2015. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

jó, igazából ez egy troll kérdés volt...


ez egy profi hangfal (abból is a belépő szint)...mérete miatt nem várható el tőle sok mély.


Mert ez nem egy hifi hangfal, hogy élvezetes legyen hallgatni rajta a zenét, hanem úgy szól, hogy halljad a hibáit a hangzásnak, amit csinálsz.

2015. ápr. 29. 18:24
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja-ja...próbáld sürgősen visszavinni. Nekem visszaadták 2 nap múlva a pénzt. Meg kell hallgatni, de az üzletben mindig jobban szól...:))
2015. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
már 3 honapja megvan
2015. ápr. 29. 18:32
 5/17 A kérdező kommentje:
hát és ja...az üzletben jól szól, mert az egy nagy terem, le van szigetelve, stb....nálam meg be van téve a sarokba...
2015. ápr. 29. 18:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor add el, más módod nincs vagy megbarátkozol a mély nélküli hangvilággal!
2015. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
van ennek mélye igazából, csak az az ultra mély sub nincs, ami igazából megmozgatja az embert....meg az az igazság, hogy ebből 1 darab 80W, és én a hátulján olyan 40%-on tartom a hangerő potmétert és a hangkártyából a jel meg max 30-40%-os hangerőn jön ki, tehát teljesitményéhez képest nagyon kis hangerőn hallgatom.
2015. ápr. 29. 18:54
 8/17 anonim ***** válasza:
60%-ra felmehet. Nincs lehetőséged bővíteni egy méllyel, azzal halkabban is jól szól. Sarok nem a legjobb hely, de ha nincs más. A magasság is sokat számít, a szög. Jobb-bal rendesen van elhelyezve?
2015. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most ránéztem a neten, tök jó, bár kevláros... :))
2015. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

tudom, hogy fel lehet kvára hangositani, nem sajnálnám, de sajnos szomszéd téma van...


4 méteres a belmagasság.


a szoba meg olyan 10nm


sajnos néhány fokos szögeltérésnél is már féloldalas lesz a hangzás.


van ennek a hátulján egy kapcsoló, amivel 80 meg 100Hz-ig fel lehet vágni a jelet.


Meg egy "acoustic room" kapcsoló, ami annyit csinál, hogy 3kHz alatt lenyomja 4 meg 8 dB-el a hangerőt...gyártó ezzel próbálja kompenzálni, hogy a sarokban meg a falnál felhalmozódik a mély.


na , ha ezt lekapcsolom -8dB-re, akkor onnantól tényleg csak a cincogás van...


De am meg tök mindegy, mert ismi vett anno két behringer B2030-at az majdnem 10 colos és a kis panel szobájában keresett meg vele már vagy 20 millát...A fejétől van fél méterre az a két hűtőméretü doboz...

2015. ápr. 29. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!