Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ehhez a házhoz kis...

Atifan kérdése:

Tudnátok ehhez a házhoz kis (ebb) méretű de hatékony CPU hűtőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Hellósztok, egy fontos kérdésem lenne:a CPU nagyon hangos, egy Fx6350 ről, HD 7970, 3 gigás, 16 giga Ram, FSP Hexa 500W a gép paraméterei.Eddig nem volt gond,1-2 éves játékokkal nyomtam, nekiálltam az új gémeknek, a hangja olyan lett mint egy traktor, leellenőriztem, nem a táp hangos, hanem a proc hűtő. A probléma: a ház Albacomp activa csináltatott nyavalya, a belső oldalán procinál található egy műanyag tölcsér a hővezetésre, és ennyi az össz hely. A tölcsért gondolom le lehet szedni, viszont az lenne a kérdésem, kisebb méretű jó hűtőt tudnátok-e ajánlani, sajnos helyszűkében vagyok, a házat most nincs keretem lecserélni. Sajna ahogy nézegetem a hűtőket, a normálisabbak akkorák mint egy féltégla...Létezik relative kicsi, de hatékony hűtő, vagy hozzá kell szokjak a Zetor hangját is megszégyenítő zajhoz?

Erről a házról lenne szó:

[link]

A szélessége 18-18,5 cm


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 30. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Húú amd proci+vga az fűt rendesen nem ilyen házba való. Az a ház hulladéknak tűnik, azt se találni mekkora hűtő fér bele. Én a helyedben a házat is cserélném, ha tudod: CM N300, Corsair 200R.

Hűtő: Raijintek aidos vagy Deepcool gammaxx 300.

Ha tuningolni is akarod akkor min. CM Hyper 212 Evo

2015. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:

Ha nincs benne kábel menedzsment, akkor egy normálisabb hűtő is beleférhet.

De mint alacsonyra a DeepCool Gabriel-re [link] gondoltam, de közben megláttam ezt a PHANTEKS PH-TC12LS-t, ami pár fillérrel olcsóbb [link] és jobbnak tűnik. Egyébként az FX szériához amúgy is javallott a 'Top Flow' kialakítás, a melegedő alaplap-elemek miatt. Ilyen még az érdekesség kedvéért Scythe Grand Kama Cross , Deepcool Fiend Shark és még sok más.

2015. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a kései reagálásért, köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! A házat most nem tervezem cserélni, anyagi okok miatt, remélem a hűtő is megteszi egy darabig!
2015. máj. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!