Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a géphez milyen videókár...

Ehhez a géphez milyen videókártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Videókártyát szeretnék venni ehhez a géphez, lehetőleg legalább egy 1GB -osat szeretnék.


Alaplap: Gigabyte GA-M68SM-S2L (PCIe x16)

Videókártya: ATI Radeon HD 3870

RAM: 4GB

CPU: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 1.9 GHz

Memória típusa: DDR2


A válaszokat előre is köszönöm, itt egy link az alaplaphoz:


[link]



2015. ápr. 30. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Én már erre a gépre nem költenék semmit. A processzorod is gyenge már nagyon egy újabb VGA mellé.
2015. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de elbírna egy nagyobb videókártyát? Annyi pénzem nincs, hogy egy egész új gépet vegyek, inkább vennék valami 1gb os nvidia t de nem tudom mit kellene.
2015. ápr. 30. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy elbírna egy nagyobb vga-t de teljesen felesleges bele mivel a processzor úgy is visszafogná a teljesítményét... De milyen tápod van?
2015. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nincs sok pénzed én a helyedben egy használt xbox 360-at vennék. A pc-t drága folyamatosan újítani, míg arra több ezer nagy cím is kijött és még jönni is fog vagy 3 évig.
2015. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt az xbox témát megfontolom, utánanézek mert akkor tényleg nem kellene agódnom a gépigény miatt. Viszont ha veszek akkor már veszek egy újat, azon nem csöveskedek.

Köszi a válaszokat!

2015. máj. 1. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!