Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gép bekapcsolás után kb.3...

Molnarimi kérdése:

A gép bekapcsolás után kb.3 másodperccel hibaüzenet nélkül leáll, majd újraindul és megint leáll. Mi lehet a baj? A többi lent.

Figyelt kérdés

A processzort újrapasztáztam,mindent rendben visszaszereltem, kivéve a proci hűtőjét, amit vagy csak alul vagy csak felül tudok becsavarozni, mert ha az egyiket becsavarom a másik már nem a lyuk fölé esik.

Amikor felül csavaroztam akkor adott 5 rövid sípszót-processzorra panaszkodik.

Amikor alul akkor pedig a leáll-újrainul probléma.


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. ápr. 30. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
pff... Gondolod, hogy ferdén is kiválóan hűt a prochűtő?
2015. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azóta 4/3 csavart sikerült jól becsavarni , nem is mozog, de a hiba ugyan az.
2015. ápr. 30. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyira birka kérdést tudsz feltenni. Ha én elkezdelek téged gyötörni, utána ugyanolyan állapotban fogsz lenni?

De a kérdésedre válaszolva. Vizsgáld meg a videókártyád a helyére van e nyomva. úgy is próbáld meg bekapcsolni, hogy kiveszed a vga kártyát. Ha így is elhasal akkor ramok nélkül is próbáld meg. Ha így beindul akkor tedd vissza a vga-t, és kapcsold be (ha minden rendben, sípol a ramokért). Végül tedd vissza a ramokat egyesével (ha több van).

Ezen kívül szokásos műveletek: bios reset, elemcsere (ha szükséges), táp csere (haver segíthet). Első nekifutásra ennyi.

2015. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze előtte szerezz be egy rávaló hűtést :D
2015. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ez a 3 másodperc a végkifejlett, vagy a rossz szerelés után még ment a gép? Írd le részletesen pontosan mi történt, hogy történ t és akkor talán megtudom mondani mi a baj. Én magam a proceszort próbálnám ki. Pl szervizben 1500 Ft-ért letesztelik az egész gépet ha erre neked nincs kapacitásod (y)
2015. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A szerelés után adta az 5 sípszót, mindent úgy raktam illetve dugtam vissza ahogy volt, ahogy kell elvileg.

Csak a floppy-t nem kábeleztem vissza, mert elég hozzáférhetetlen helyen van és nem is kell.

2015. máj. 1. 17:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha pedig bedugom a 220ba azonnal bekapcsol
2015. máj. 1. 18:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Kivettem a vga-t de nem valtozott semmi.

Milyen info kellene még?

2015. máj. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!