Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális, hogy akad a processzor?

Normális, hogy akad a processzor?

Figyelt kérdés

Core 2 Quad 9450-em 2.66 Ghz van, ehhez van 4 Gb ram

Operációs rendszerem Windows 8.1

Néha megakad a kép vagy a hang

Eddig egy Core 2 e 8400-al 3.0 Ghz-en ment de semmi gond nem volt vele

A négymagos processzor hibás lehet vagy csak az órajel alacsonysága miatt akadhat?



2015. ápr. 30. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
valószinüleg van valami probléma! Bios frissitést próbáld ki! Hátha az segít vagy másik tápegység! Hőmérséklet rendben van? Hülyeség hogy az alacsony órajel miatt akadhat!
2015. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

43 Celsius ami szerintem jó

Megpróbálok egy Bios frissitést is köszi a választ

2015. ápr. 30. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Valószínűleg a ramok és a procid nem akar összhangban lenne. Q9400-am van, szerintem nem nagyon van különbség a kettő között.
2015. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyan hibás processzorral ami miatt megakad a kép általába vagy megy vagy nem. Szerintem teljesítmény probléma lehet Gyenge a gép ahhoz amit csinálni szeretnél vagy szoftver hiba elöszőr inkább a windost telepítsd újra
2015. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvan a gond: chipset frissitésre volt szükség, csak kérdés az, hogy az alaplap miért nem támogatja alapban és miért kell manuálisan frissiteni, érthetetlen

Köszönöm a válaszokat

2015. máj. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!