Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte MA790X-UD3P alappaba...

Gigabyte MA790X-UD3P alappaba jó a legerősebb x6-is nem?

Figyelt kérdés
Apám elment egy számítógépes üzletbe és ott azt mondták,hogy csak 4 magos procit támogat.De én meg megnéztem a gyártó honlapját és ott minden x6 ki van írva.Ja meg hogy ő tud újonnan Phenom x6-ot 30000Ft-ért.Na mikor ezt apám mondta ott mondtam magamba,hogy anyád.Honnan van neki új phenomja?Na a lényeg Szerintetek csak átakart verni és vehetek nyugodtan x6-ot?Ha találok?

2015. máj. 3. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Phenom II X6 1100T a plafon.


[link]

2015. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyi!De lehet veszek egy x4-et erre az évre aztán váltok AMD Zen-re
2015. máj. 3. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Honnan van neki új phenomja? Innen, valószínűleg.

[link]

2015. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Találtam egy 1045T-t.Szerintetek meddig lenne jó még?Egy jó vga-mellett AC Unity ultrán megy szóval elég jó.De ha csak egy évre venném a zen miatt az nem érné meg.Bár de.Na meg van!Megveszem ezt,kijön a Zen,megvárom míg lesz használtan jó áron és kész.Ez kb 1,5-2év.
2015. máj. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!