Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az usb port...

Miért nem működik az usb port a laptopomon?

Figyelt kérdés
Van egy új hp 355 g2 -es laptopom felraktam minden drivert de a 3 usb portból csak 1 működik .

2015. máj. 3. 19:31
 1/2 Jarkid23 válasza:
Ez összetett probléma, vagy az illesztőszoftvered hiányzik, amivel már találkoztam HP laptopoknál (órákat szenvedtem mire sikerült megfelelő drivereket leszednem) vagy lehet hogy gyári hibás, ebben az esetben ugye valószínűleg, mivel új gépről van szó, vállalnak garanciát ezért vissza kell vinned oda ahol vetted és rákérdezni hogy tessék már megnézni. A harmadik lehet a csatlakoztatott eszköz hibája is, mivel lehet hogy csak a 2.0ás USB ismeri fel, a 3.0 pedig nem, bár ilyennel még nem találkoztam.
2015. máj. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem a driver hiányzik mert az eszközkezelőben van sárga felkiáltójel . De sajna driver nem találom .
2015. máj. 7. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!