Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nnncs kép? A számítógép...

Miért nnncs kép? A számítógép megy!

Figyelt kérdés

Mi lehet a probléma?A történet: Este használt közben egyszer csak elment a kép és érkezett zúgni a gép (a hahangszóróból).Égy restart után szintén nem volt kép,átdugtam alaplapira a monitort azon már volt, bár kérd egy hibajavítást boot előtt de ment rendesen.Ezek után biztos voltam benne, hogy a v.kártya a lúdas,ezért másnapra hagytam a szerelést (gondoltam kilazult a kártya mivel a kis pöcök ami a végét tartaná a foglalatban eltűnt, biztos letört nem találom)Másnap el se indítottam a gépet egyből szedtem szét, nem emlékszem tényleg kilazult-e de követtem és jól visszaraktam,de ezután már egyik porton se volt kép.


Nekem már volt ilyen problémám, hogy sehol se volt kép, de pár szétszerelés után rendbe jött.Most már százszor szétszedtem, portalanítottam, még az elemet is kivettem mert hallottam hogy lehet megoldja de semmi. Ventik rendesen beindulnak és egy csipogás van iinduláskór.Valami ötlet??????Előre is köszönöm.


2015. máj. 4. 12:55
1 2
 1/16 Tengor ***** válasza:
Amennyire lehet csupaszítsd le az alaplapot és úgy próbáld. Ha megy, akkor egyenként tedd vissza az eszközeidet. Ha nem megy, akkor csere alkatrészekkel próbáld kideríteni a hibás eszközt!
2015. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok hülyeségért, telóról elég szarul írok, remélem azért lehet érteni.
2015. máj. 4. 13:00
 3/16 A kérdező kommentje:
És mégis mennyire? Mivel kezdjem?
2015. máj. 4. 13:13
 4/16 Tengor ***** válasza:
CPU és egy memória modul maradjon plusz kapjon áramot.
2015. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
CPU és egy rám, semmi. Kipróbáltam másik rammal másik foglalatban szintén semmi.
2015. máj. 4. 13:31
 6/16 Tengor ***** válasza:
Akkor sanszos, hogy az alaplap lesz a ludas.
2015. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mit lehetne tenni?Hisz ez a probléma kétszer is megoldódott nálam
2015. máj. 4. 13:37
 8/16 A kérdező kommentje:
Alaplap: Asrock g31m-vs2
2015. máj. 4. 13:40
 9/16 Tengor ***** válasza:
Ki kell próbálni, hogy egy másik alaplappal mi a helyzet.
2015. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a régi cpu-val, azzal már van az alaplapin kép, de a kártyán még mindig nem volt.Aztán beleraktam a régi kártyát majd aztán azon is volt o.O Egyszerre romlott volna el az cpu és a kártya is? a (a kártya még csak most lesz 1 éves, a cpu meg csak 4 hónapos)
2015. máj. 7. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!