Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps2-be ha valaki tud SEGÍTSEN!...

Ozsváth Zoltán kérdése:

Ps2-be ha valaki tud SEGÍTSEN! Az a probléma h most vettem a phat-os ps2-m be új laseregységet ki is cseréltem de csak nem segített?

Figyelt kérdés

Elòtte is az volt a probléma h nem olvasta se az eredeti DVD filmet se az írott játékokat sem! Azt írta ki h disc read error! Rendeltem egy új fejet ebay-ről(KSH-400C Típus) bele is tettem de csak nem akarja beolvasni. Van hogy 3x 4x kiveszem meg vissza mire egyáltalán bepörgeti a lemezt! :( Próbáltam h a beállításokba felvittem a driver speedet Standardról fast-ra úgy se jó!

Nézegettem neten is h mik lehetnek a problémák. Mindenki elkezdte tekergetni a laser sínjènek a magasságállító fogaskerekét! Ezzel csak az a baj hogy nekem 2 oldalt van mind2 sinhez külön külön fogaskerék! Ezzel még nem mertem játszadozni!

A válaszokat előre is Köszönöm!!!!!!

Itt egy kép az olvasó részről!


[link]



2015. máj. 6. 12:22
 1/2 anonim válasza:

Az új ps2 fejek biztonsági forrasztással vannak ellátva. Ez le lett forrasztva?

Mert ha nem akkor a fej nem működik sőt tönkre is megy

2015. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Le lett forrasztva!!!!

Ahogy én láttam legalábbis mert el van választva a forraszpont!

2015. máj. 11. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!