Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a szám mindenképp kell,...

Ez a szám mindenképp kell, hogy egyezzen billentyüzet vásárlásakor? MP-02686HU-360QL Tehát az alul lévő hirdetés billentyüzete nem jó nekem. Enyémnek a száma az előbbi.

Figyelt kérdés

[link]


Illetve ha az a szám egyezik is akkor tuti, hogy jó nekem?, mert ebben a hirdetésben egyezik a szám:, [link] de nem sorolja fel az én gépemet, Amilo pi2512


2015. máj. 6. 18:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve ha az a szám egyezik is akkor tuti, hogy jó nekem?, mert ebben a hirdetésben egyezik a szám:, [link] de nem sorolja fel az én gépemet, ami:, Amilo pi2512
2015. máj. 6. 18:28
 2/3 tibusz0211 ***** válasza:

A számnak stimmelnie kell.

Ha megnézed tüzetesebben a két képet, amit linkeltél akkor észre fogod venni, hogy más a billentyűk kiosztása.

Mondjuk figyeld a bal alsó oldalt a kurzormozgatók mellett.


Ugye hogy nem ugyanazok a billentyűk vannak a két képen?


Sok esetben csak a kiosztás más, de előfordul hogy a felfogatás, csavarhelyek is máshova esnek, ez már baj, mert nem tudod betenni a régi helyére.

2015. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már az is elég ha a szalagkábel meg a formája stimmel.
2015. máj. 7. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!