Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Windows rendszert...

Tibor Norbert kérdése:

Melyik Windows rendszert ajánlanátok? Windows 8.1 pro x64-em van jelenleg de valamikor befagy egy 30-40mp-re és pörög tovább. Szeretnék maradni a 8-nál mert gyorsabbnak látom. (Mondjuk a 7 Ultimate teljessen korrekt volt az biztos)

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
HDD-d rendben van?
2015. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy pont ezt kérdezed de el is felejtettem hogy azt is csinálja vmikor,hogy ugy befagy hogy ujra kell inditsam a gépet és hopp,eltünik a biosból a HDD-m.De csak ennél a rendszernél.Passz.A winyó mondhatni zsír uj,bár ez nem jelenthet semmit
2015. máj. 8. 18:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nem a Windows hibája.

Vagy probléma van a HDD-vel, vagy valamilyen driver-t nem telepítettél fel.

2015. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Milyen Driver kellhet még a VGA,alaplap magyarul ami kell
2015. máj. 8. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
HDSentinellel ellenőrizd le. Ha kondíciója rossz, akkor a mellett, hogy garanciáztatod dobd ki a tápot.
2015. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a kettő mindig kell, alaplap s vga. A vinyód csatlakozását azért megigazíthatnád. Ha már ott vagy a memóriákat is kicsit...(áramtalanítva!!!)
2015. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Frissítsd a BIOS driver-t, hátha megoldódik, és ha van keres SATA drivert. Van olyan gép, amelyikre telepíteni kell.
2015. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos azt kell mondjam zsír uj minden a vasban ezért is kételkedem a hardware-ben.164 nap és 955 indulása van a winyónak
2015. máj. 8. 18:53
 9/12 A kérdező kommentje:
Amugy lehet félreértettek de fel szoktam rakni minden driver-t és igen a kábelek is meg voltak és a helyük is meg lett variálva
2015. máj. 8. 18:55
 10/12 A kérdező kommentje:
BIOS-t már frissítettem mikor megvettem a lapot szóval lehet hülyeség de én a rendszerre gyanakszom vagy vmelyik driver nem fain rendessen a windows-al
2015. máj. 8. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!