Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitorom nem kapcsol be. Mi...

Monitorom nem kapcsol be. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Neztem a filmet erre 1x csak kikapcsolt es azota nem kapcsol be.vagyis 5percenkent bekapcsol majd ki.Kabelkicserelestol kezdve mindent probaltam..help please.

2015. máj. 8. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Másik videokártyával/integrálttal is nézd meg. Ha nem megy, könnyen lehet, hogy a táp vagy az inverter szállt el. Mennyi idős?
2015. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja igen meg nem regi par honapos es garancia.nem szedhetem szet:/
2015. máj. 8. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha nem tudsz mivel tesztelni, vidd vissza a boltba, hogy nézzék meg. De előtte feltétlenül húzd ki éjszakára, áramtalanítsd az egész monitort, aztán reggel próbáld ki megint. Ha lesz kép hosszabb időre is, majd hirtelen megint alábbhagy, akkor szinte biztos, hogy inverter.
2015. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat az a bolt 250kmre van.Bp-n.mennyi ido lenne megcsinaltatni?1hetem van ra:///
2015. máj. 8. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Először bizonyosodjál meg arról, hogy a monitor a hibás, aztán lehet gondolkodni ilyeneken. Amúgy ha nincs cseregarancia rá, akkor az általános garancia él, azaz beszállítón keresztül visszaküldik a gyártónak, aztán 3-4 hét alatt visszaér, VAGY a jobbik eset, hogy van egy magyarországi szerviz aztán oda küldik el. De az se nagyon kevesebb 1,5-2 hétnél.


Vagy használod így villogva, vagy keresel valami másik megjelenítőt addig. De tényleg próbáld ki másik videokártyával, másik adatkábellel, valamint úgy is, hogy egész éjszakára kikapcsolva hagyod.

2015. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat +ollak vagy miez
2015. máj. 8. 19:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Es ha ez az inverter a baja akkor a gepbe van ez vagy a monitorba?
2015. máj. 8. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Tápot és invertert is monitorra értettem.
2015. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okes koszi.kozben megneztem 1 masik monitorral ami eleg regi..vagy 10kg biztos, es ezzel mukodik.
2015. máj. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!