Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani jó ssd-t?

Tudnátok ajánlani jó ssd-t?

Figyelt kérdés

Nagy méretű legyen mivel a mostani 120gb- os sajnos nem elég két játékra. 60 max 70ezer forintom van rá.

Windows, játékok , egyéb programok lennének rajta. Filmek, képek stb-nek van külső 1tb-os..

Játékra használom nagy részben a gépet, így ezért is fontos az ssd.



2015. máj. 9. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Játékra használom nagy részben a gépet, így ezért is fontos az ssd"


SSD-t tényleg sok szempontból szoktek/lehet ajánlani, de pont a játék nincs közte. Ha megnézed az SSD teszteket ott sem nagyon foglalkoznak játékokkal (esetleg megmérik 1-2 játéknál a pályabetöltési sebességet). Amúgy a Samsung 850 Pro elég jó széria, tartós és alapvetően gyors (tesóm is most vett egy 256GB-os modellt 45k-ért...az 512-es már húzósabb árfekvésű).

2015. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Játékot tényleg nincs sok értelme SSD-re tenni. Nem mindegy, hogy három vagy tíz másodperc alatt tölt be?
2015. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

gta 5, bf4, the division, a nagyobb méretű játékokhoz kell legfőképpen. Ezért is szeretnék ssd-t. De engem nem fogtok tudni lebeszelni, ha csak nem valami "olyat" írtok :D.

Szóval, milyet ajánlatok?

2015. máj. 9. 19:38
 4/12 anonim ***** válasza:
?
2015. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg [link]
2015. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csak töltési időt rövidít az ssd több fps-ed nem lesz..
2015. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sőt. Még jobb lenne ha nem kellene költenem SSD-re, hanem mondjuk vennék egy belső merevlemezt (nem tudom a rövidített nevét) egy 1 vagy 2 terrásat és szerintem vagy szerintetek jobban megérné mint egy 500 gigás SSD?


Mert ha nincs nagy (olyan nagy) különbbség a kettő között, akkor megérné a belső, mivel akkor marad pénz a játékokra :D. Mert kiszámoltam ha SSD-t vennék abból a pénzből ami marad (ha sikerül eladni a mostani alkatrészeket), akkor nem marad pénz játékokra.

Mostani belsőm egy 250 gigás SAMSUNG HD250HJ. Szerintem ez már elég régi, sajnos nem értek hozzá nem tudom, hogy jobb lenne lecserélni ezt már egy 1tb vagy 2tb belsőre. :)


Ui: Szerintetek ha iponon kosárba rakom azokat a dolgokat amiket megszeretnék venni ami szinte egy új gép gépházat is onnan venném, akkor ők azt összerakják e és úgy hozzák majd ki, de lényegében ami a fő kérdésem.


Elég érdekesen fogalmaztam, de nézzétek el kérlek titeket.

2015. máj. 9. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Megtarthatod a mostani 120GB-os SSD meghajtódat a rendszernek és az általános programoknak és vehetsz mellé egy nagyobb (mondjuk 2TB) merevlemezt (HDD) az adatoknak (letöltések, játék telepítések stb). Amúgy a terra és a tera nem ugyanazt jelenti...itt most terabyte-ról beszélünk (ezt csak úgy mellékes infóként).

Ha az iponon rendelsz alkatrészeket, akkor kérhetsz hozzá összeszerelést, ami egy külön feláras opció (kb 2500Ft).

2015. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utolsó.
2015. máj. 9. 21:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál a célnak megfelelő HDD-t ajánlani?
2015. máj. 9. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!