Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan monitor, kijelző...

Van olyan monitor, kijelző aminek nem kell tápkábel?

Figyelt kérdés
Egy olyan monitorra lenne szükségem amelyik az áramforrást nem konnektorból venné fel hanem a gépből, vagy akumuláróból, esetleg a tápból

2015. máj. 11. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan monitor tápkábel aminek az egyik vége a montiroba megy a másik vége meg a tápegységbe. De manapság már nem túl gyakori az ilyen táp. Érdemesebb beruházni egy T elosztóra, párszáz ft.
2015. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
Kell egy belső tápos monitor, és egy olyan táp amin van monitornak kimenet (ma már elég ritka) és egy olyan tápkábel aminek az egyik része kislány a másik kisfiú.
2015. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tengor ***** válasza:

A.) Ha a PC tápegységén nem csak bemenet, hanem kimenet is van (mint itt: [link] ) akkor egy megfelelő kábellel a monitor is bedugható ide.

B.) készítettek USB3.0-ás monitorokat, amik az áramot és talán a képet is USB 3.0-án keresztül kapják. Hogy ez kapható-e kereskedelmi forgalomban is v. csak bemutató darab volt, azt passzolom.

2015. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hülyének fogtok nézni, de a raspbery pi 2höz gondoltam, mivel a tápkábele micro usbs, ezért működne egy nagyobb powebank-ről, konektor nélkül, igen most jöhet az a kérdés hogy mi a f***nak ha létezik laptop meg tablet, meg laptop ami tablet is meg nem is, igazából csak kíváncsi vagyok hogy megvalósítható-e, amúgy mentek a zöldek köszönöm a gyors és okos válaszokat :P
2015. máj. 11. 17:01
 5/8 A kérdező kommentje:

szerintetek ez áramot ad le a monitornak? [link]


mert evvel meglehetne csinálni szerintem

2015. máj. 11. 17:06
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem.
2015. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tengor ***** válasza:
100%

Lehet kapni USB-s monitort, nem is túl drága: [link]

Technikailag meg lehet csinálni, viszont ahogy te is jól gondolod: semmi értelme.

2015. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam :)
2015. máj. 11. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!