Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora tápra van szükségem...

Player97 kérdése:

Mekkora tápra van szükségem hogy egy videókártya átalakítóval működtessem ezt a videókártyát? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ez a vidikari : [link]


Vagy ha tud valaki olyan tápot amin van alapból 6 tűs (2 darab azt hiszem) csati akkor megköszönném ha linkelné! köszönöm előre is a válaszokat! :)



2015. máj. 11. 11:08
 1/10 Tengor ***** válasza:
A hivatalos leírás szerint minimum 450W-os táp kell és 2 db 6 pines PCI táp csatlakozó. Ha találsz ekkora tápot és nincs rajta csak egy ilyen csati, akkor egy pár száz Ft-os molex átalakítóval is menni fog.
2015. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy XFX-450 tápnak van 2db 6+2 pines tápcsatlakozója. Nagyon jó minőségű és 15E körül van pcx.hu oldalon.
2015. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

Akkor ezek szerint elég egy 450es táp hogyha van rajta 2 6pines videókártya táp.

2015. máj. 11. 11:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb inkább olyan kártyát venni, amit elég csak 6pin-ből megtáplálni? GTX750, esetleg 260X jelentősen jobb nála, és amennyit költenél egy normális tápra (15+), vehetnél egy jobb kártyát, amit biztosan elbír a jelenlegid is. Ha a tápod megpurcant, de a kártyád már megvan, akkor pedig elég bármelyik táp, amelyik single rail, így akár XFX TS450 is bőségesen megfelel, aztán arra mehet az átalakítód, mert tök mindegy mire kötöd.
2015. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
edit: igaza volt a másodiknak, tényleg 2 6+2 van rajta, csak az egyik oldal volt hibás, ahol néztem, ott csak 1-et írtak, akkor mindenképp jó a ts450
2015. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezek csak tervbe vannak véve ezért még nincsen meg semmi..

nem egy atomerőművet szeretnék csak beleszerettem a 460-ba :D

láttam már működés közben és szerintem egy vadállat :D

sok 2gb-os kártyát aláz le szemrebbenés nélkül és ez fogott meg benne :)

Ebből a kártyából csináltak kb 600 darabot az egész világon és azért hagyták abba a gyártását mert rájöttek hogy alázza a kártyákat rendesen :)

És köszönöm a válaszokat mindenkinek repült a zöld kéz! :)

2015. máj. 11. 11:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azért hagyták abba, mert irreálisan sokat fogyaszt és egy szutyok. Nem tudom, hogy milyen teszteket néztél, de ha egy GTX 650 veri, akkor nem tudom mit vársz tőle. Melegszik, sokat zabál, de ami a legfontosabb: elavult.


650Ti Boostból is kevés készült, meg is látszott rajta. Szerintem sokat elárul az, hogy 750Ti papírforma szerint ugyanaz a teljesítmény, sőt gyengébb, mégis eladtam a Boostomat érte. Nem támogatott, Gef. experience gyűlölte, az új játékok alá készült driverek maguk mögött hagyják. Hiába tudod megszerezni 16-17e forintért, akkor sem éri meg. Amit tápra költenél, költsd kártyára.

2015. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság, amit írsz. Gyerekes összeesküvés elmélet. (ne sértődj meg)


Hidd el, hogy egy Nvidia GTX750 1gb sokkal erősebb és tápcsatlakozó sem kell neki (33E körül van)!


Amd oldalról pedig az R7 260X 1gb ugyanolyan árban van mint a GTX750 1gb, de erősebb annál kb. 10%-al, 1db 6 pines tápcsatlakozót igényel (32E körül van)!

2015. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor arra szeretnélek titeket kérni hogy mondjatok nekem egy olyan videókártyát ami 30 ezer forint alatt van és jó! :)

és köszönöm szépen a kommenteket és mégjobban a negatívakat is leglább látom hogy nem lenne ez olyan jó vásár..

2015. máj. 11. 12:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt is írtam, nvidia és radeon. 30 körül van. Ezek alatt már nem szabad venni videókártyát játékra, esetleg használtan hardverapro.hu oldalon legalább 2 év garanciával.
2015. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!