Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kékhalált kapott a gépem az...

Kékhalált kapott a gépem az miatt hogy letöltöttem egy másik Relatek hardvert, miközben már volt egy driver a gépemen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek nekem! A laptomomon nem volt alapból mikrofon jack, ezért elmentem venni egy jack kimenetű 2-es elosztót. A faszi azt mondta a boltban hogy ez működik mikrofon bemenetként is meg hangszóró bemenetként is. Nekem nem működött mind a 2 variációval csak hangszóró bemenetként. Elegem volt a hangkártya meghajtó programomból ezért letöltöttem egy új hangkártya meghajtó programot a lenovo honlapjáról. Link: [link] Fel is telepítette és kérte hogy kétszer indítsam újra a gépet. A letöltő program szerint tettem mindent. A második újraindításnál elégedetten próbáltam volna ki hogy jó-e az új program. Ahogy betöltött az összes parancsikonom úgy kapott egy kékhalált a gép. Mondtam hogy jó, biztos le fogják törölni és visszatelepítik az eredetit a windowosok. Megvártam hogy végigment 100 százalékra, újraindult a gép és ugyan úgy betöltött mindent és kékhalált kapott megint. Gépem információi: Acer Aspire E15 LAPTOPOM van i3-as videókártyával és GTX840M-el. Kérem aki tud segíteni az yrja meg hogy hogy lehet ezt a problémát megoldani. Köszönöm előre is!

#hardver #Asphire E15
2015. máj. 11. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami fent volt driver az jó volt ,nem kellet volna kicserélni hanem a realtec kezelő pult segítségével kellet volna be állítani


F8 csökkentett mod és törlöd a hangkártya drivert és a hanghoz tartozo szoftvert is


és tiszta lappal elkezded elöröl

2015. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ezt valahogy lehet javítani?
2015. máj. 12. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!