Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor vásárlás előtt vagyok,...

Lakod Dezső kérdése:

Monitor vásárlás előtt vagyok, lehet baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, LG 19M35A-B monitort szeretnék vásárolni a közeljövőben, és az lenne a kérdés, hogy az függ, hogy milyen videókártyám van ? bírni fogja ? ( a gépem : amx 2 mag 2.1 ghz , 4 giga ddr2 800 mhz ram, nvidia geforce gt 610)

2015. máj. 12. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
GeForce GT610 ezt megeszi reggelire.. A monitor max felbontása 1366*768.. mindössze 1 D-Sub csatija van.. szvsz ennél jobban is "leterhelhetnéd" az a videokarit..
2015. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:

1366 x 768 felbontású monitorokon már túllépett a világ, miként a D-Sub (VGA) csatlakozón is.

A videokártyád simán elboldugul egy fullhd (1920x1080) felbontású monitorral is. (Egyébként természetesen lényeges, hogy hány képpontot kell kiszámolnia)

És érdemes olyat választanod, amin valamilyen digitális bemenet is van (DVI és/vagy HDMI), mert előbb vagy utóbb gondod lesz a modernebb dolgok csatlakozattásával.


Mindazonáltal a te pénzed, a te döntésed.

2015. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így van.


Kis képátlójú,kis felbontású gagyi TN paneles VGA csatlakozós vacak.


Manapság minimum a fullHD,1 digitális bemenet (DVI,HDMI,DisplayPort),legalább VA panel.

2015. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
768p-s monitort szerintem csak ingyen vagy nevetségesen olcsón fogadj el, 1080p alá nem érdemes menni.
2015. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegyél hozzá egy tízest és kapsz fullhd ips monitort: [link]
2015. máj. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem végleges döntés. Szóval simán bírni fogja?
2015. máj. 15. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira gyenge ez a monitor, hogy 10-et is bírna belőle a kártya.
2015. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, tanácsokat :)

Tudom hogy hülye kérdés volt, de inkább utána kérdezek, hogy hogy van, minthogy rosszat vegyek, sajnos nem tehetem meg, hogyha megveszek valamit, és nem jó, akkor csak úgy veszek egy másikat

2015. máj. 16. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!