Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 600 eurós számcsikombóra...

600 eurós számcsikombóra volna néhány tanács? 8 éves tönkrement gépet cserélnék.

Figyelt kérdés

Csak használom a belsejéhez nem értek. Rem tudtok tanácsokal szolgálni.

A szempont,hogy gyors legyen,és erős. Képernyő és bilentyűzet nem fontos.



2015. máj. 12. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
definiáld kérlek, mi az a számcsikombó vagy legalább fordítsd le magyarra!
2015. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi ez az összetétel jó lesz,de várok más választ is.
2015. máj. 12. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első értelmes választ (kérdést )írt. Kedves kérdező, miért nem tudsz vissza válaszolni? Egyébként ha már a Google sem hoz ki semmit az adott szóra, akkor az már tényleg egyedi szó.


Mégis megmagyaráznád mi is az a számcsikombó?!?!!?!?

2015. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
számítógép kombináció ?
2015. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

www.dropbox.com/s/gf3dx02cbas7xhh/Gép.zip?dl=1


Tömörítsd ki egy mappába. Van egy dokumentum, és két html fájl, amit meg tudsz nyitni böngészőben.

Az első konfigot ajánlanám neked (PC1_2015.05), esetleg még egy erősebb videokártya belefér az árba, ha komolyabban használnád játékra.

Ha többet szeretnél, van egy második konfig, bár az lehet egy kicsit drága lesz. Ott felcserélheted a processzorhűtőt, a tápegységet, a merevlemezt és a memóriát, ha számít az ár (kb. -20 ezer Ft).


PCX.hu-n ki tudod ugyanezeket keresni gépösszerakón, de igazából bármelyik oldalon, vagy akár infóboltban is megrendelheted. 3-4 ezerért össze is rakják neked.

2015. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Picit pipa vagyok bocsi.

5 órája nyomorgatom a kistesóm apró táblagépnek nevezett valamijét,és ebből 2 volt a kérdést eljuttatni hozzátook. Ezután sokadik próbálkozásom végeredményét olvashatjátok.

Ja számítógép kombináció.

Valamit sikerült olvasgatnom ezalat,de nemsokat.

Gyötrelmesen lassú működni eről a kis mütyűrről.


Segítsetek ki. Nemtom mit vegyek,ha egy erős gépet szeretnék összerakni ami pár év múlva is használható marad.

Eddig erre jutottam:

intel processor- a proci a legfontosabb eköré kell tervezni a többit. Ebből is van több fajta. Utánanéznék magam,és fogok is,deellenőrizni könnyebb lesz,mint milliónyi lehetőséget végigjárni ezen a micsodán.

SSD meghajtó alap. Haĺlottam a mac gépek a legújabbak ettől újabbakat használnak. Ami 2,5 ször gyorsabb. Gonddolom drágább,és nemtom kapható e hagyományos asztaligéphez vagy sem az oprendszer futtatásához. 4 vagy 8 gigaram. 16 nak jobb örülnék,de a 600euró kevés nagyon egy alap géphez is gondllom. Ha meg is haladja a célárat az ajánlatotok nem gond,csak végre ne a hajam tépjem a használat közben.

Ramból DDR ramok kellenek,de ebből is va több. Még persze mindennek utánajárok,de jól jönne tőletek egy pár perc alatt összedobott konfiguráció viszonyítási alapnak,mert nálam ez a levélírás is 30 perces volt,holott gépnél 2 perc alatt megvagyok,mint gyakorlott betűvető. Rem most már tudtok segíteni. Átlagfelhasználó vagyok. Főként netezek,de nem venném rossz néven,ha játszani is tudnék rajta.

2015. máj. 12. 22:24
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen köszi előző hozzászóló. :-)

Míg megírtam eltelt egy fél élet. Amint tudom megnyitom amit küldtél köszi. :-)

2015. máj. 12. 22:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Netezésre, játékra szerintem az az i3-as gép (#1) megteszi, elég időtálló darab. Játékra is bőven jó, bár nyilván (ez a videokártya) nem fogja a legújabb játékokat maximum beállításokkal vinni, de pl. GTA 5, új játékok, MMO-k, stb. mind elég jól elfutnak. Ha nem vagy nagy játékos, akkor ennél többet nem érdemes videokártyára költeni.

A többi dolog is rendben van. Ennél olcsóbban nem igazán lehet kompromisszummentes gépet összerakni.

2015. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyonszépen köszi ismét! Sikerült megnyitnom. holnap ránézek rendesen. Köszi megint,és hálás köszönet érte újra! :-)

Nem vagyok nagy játékos. A stronghold játékokkal és a Rome total Wart játszom. Akettest szeretném a romeból megszerezni és játszani. Ahhoz rem jó lesz. Max beállításokkal eddig csak a Stronghold ment,de megvoltam. Köszi ismét! :-)

2015. máj. 13. 01:43
 10/10 A kérdező kommentje:

Árban úgy jön ki,hogy éppen beleférek. Teljesítményre mindenképp felülmúlja a mostanit,csak azt sajnálom,hogy egy picivel több pénzért fényévekkel jobb gépet rakhatnék össze.

Köszi még egyszer!

2015. máj. 14. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!