Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop VGA Benchmark esetén...

Laptop VGA Benchmark esetén mennyire számít milyen processzor van a laptopban?

Figyelt kérdés

Ha játék fps értékeket nézek, vagy benchmarkokat, mennyire általánosítható a az fps és benchmark szám?


A benchmarkok és fps

egy Intel Core i7 4700MQ 2.4GHz procival mért eredmény

míg nekem egy Intel Core i5 4210H lenne.


Válaszaitokat előre köszönöm!



2015. máj. 14. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ha legalább egy gtx 850 vagy az feletti gpu-t kell hajtani akkor számít de elviekben a procira vonatkozó pont mindenképpen több egy i7 -nél.
2015. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kifejezetten vga-hoz néztem az értékeket egy gtx860m-ről lenne szó [link] honlaprol néztem.
2015. máj. 14. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
i7 jobb lenne mellé csak azért is mert fizikailag 4 magos + 4 darab logika maggal rendelkezik az i5 2 fizikai mag+ 2 logikai mag .
2015. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, csak sajnos arra nem lesz keret :D Egyébként azt olvastam az i5 is kitudja hajtani a VGA-t (jelen esetben a 860M-et). Viszont néztem max SLI-ben lenne talán procilimit.
2015. máj. 19. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
sli -re telik ,i7 -re nem hogy is van ez?
2015. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha telne nem lenne itt a kérdés, azt írtam hogy procilimitrol max sli esetén tudok

Nem egy mezei GTX860M-nél!

2015. máj. 24. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!