Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri használt videokártyát...

Megéri használt videokártyát venni?

Figyelt kérdés

R7 260X-ről van szó.Újonnan olyan 32-40 ezer forintba kerülnek, használtan meg 5-10 ezerrel kevesebbe, viszont a használtaknak még mindig van min. 2 év garanciájuk. Ezek miatt szerintem megérné használtat venni.


2) Másik kérdés: Ebben az árkategóriában van ezeknél jobb kártya?



2015. máj. 15. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Csak 5-10 ezer mínuszért nem venném meg a használtat. Sőt inkább R9-re gyűjtenék, nem sokkal drágább. Ötven valahány ezer körül mozog.
2015. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az jobban megérné, csak az a baj, hogy ha lesz is rá elég pénzem (bár igazából most is van), akkor is sajnálni fogom rá, mivel van most más nagy project az életemben. Egy jó közepes szintet akarok megütni az új videokártyával. A jelenlegei egy GeForce GT 9500 512MB, amivel a legnagyobb problémám az az, hogy csak a DX9-et támogatja.
2015. máj. 15. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában a 10 ezer is sok pénz. Szerintem megéri. Valaki belerakta a gépébe, használta, most meg eladja. Ettől az állapota nem lesz rosszabb.
2015. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 9500GT az DX10-es, igaz innen is hatalmas ugrás lenne egy 260X és ha van rá még 2 év gari, akkor megéri a bolti árnál 10k-val olcsóbban!
2015. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg DX10-es.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2015. máj. 15. 23:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, talán igazuk van a többieknek. Ha csak középszint a cél, akkor vállalható a használt kari :)
2015. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!