Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elszállt előlapi USB port?

Elszállt előlapi USB port?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy az egyik előlapi USB portom nem működik a kettőből. Nem ismer fel semmit, de áramot továbbra is közöl, mert a telefonomat tudom róla tölteni.


Az eszközkezelőben megpróbáltam az USB Host Controller-eket letörölni és újraindítani a gépet, de semmi. Rádugtam egy pendrive-ot, amit a BIOS sem lát. Innentől feltételezem, hogy a probléma hardveres, viszont nem nagyon tudom, mit kéne keressek.


Úgy 2 hete volt egy gondom az alaplapommal, nem tudtam belépni a BIOS-ba sem, a gép nem akart tovább tölteni az ASUS logónál. Aztán kisebb-nagyobb kábelek kimozgatása árán végül teljesen váratlanul megjavult pár óra alatt. Gondoltam rá, hogy talán valamit elmozdítottam, de nem tudom, hogy az előlapi USB csatlakozók egyáltalán hogyan vannak csatlakoztatva az alaplaphoz, így jelenleg tanácstalan vagyok.


Az alaplapom egy ASUS H97-PLUS, a ház Gigabyte GZ-X7. Tápegység: FSP Raider 650W



2015. máj. 16. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Az esetek 80% ban az előlapi usb csatlakozó hibája hogy fel enged a forrasztás.
2015. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!