Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2678 hibás szektor, vége?

2678 hibás szektor, vége?

Figyelt kérdés

Meghibásodás várható - Attribútum: 5 Reallocated Sectors Count, Tartalék területre áthelyezett szektorok száma. Lemezfelület vagy fejek hibájára utalhat.

A lemez felületén található 2678 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.

Azonnali merevlemez csere szükséges.


Kondi már 0%, idáig semmit nem vettem észre.

Nem próbáltam még kikapcsolni a gépet meg semmi, bírja még pár napig?


2015. máj. 16. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pár nap múlva megdöglik, de az is lehet, hogy 10 év múlva is tökéletesen fog üzemelni. Ezt nem lehet tudni, de mindenesetre, ha fontosak az adataid, akkor sürgősen készíts biztonsági mentést másik vinyóra.
2015. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Milyen szoftver írta ezt? De ha megbízható, akkor szerintem kezdj gyors adatmentésbe, majd vegyél egy új vinyót. Én tavaly cseréltem SSD-re a régi merevlemezem, amikor 3940 szektor volt meghibásodva, ha jól emlékszem.
2015. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát először csak a valami alap Windows dolog írta, azután letöltöttem a Sentinel-t, most ez is írja.

1 hónapja vettem, gondolom így, hogy 0% kondis kicserélik..

2015. máj. 16. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyémbe már volt 42722 hibás szektor, újrainditottam, és onnanról kuka lett (DISK BOOT FAILURE)
2015. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pedig a mai napig működik ez a 32280 szektorhibás vinyó. Sőt, erre mennek a torrent letöltések is, amiket utána föl is telepítek. És minden adathiba nélkül tökéletesen megy. Fura, de tényleg így van: [link]
2015. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha a HD Sentinel is ezt írja, szerintem biztos ami biztos mentsd le a fontos adataidat.
2015. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!