Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nos Windows 8.1 es verzió van...

Nos Windows 8.1 es verzió van a laptopomon és 2 wifim van az egyik alap a másik usb-s az lenne a problémám hogy a alap wifi az jó működik de a usb s wifi nem talál semmit?

Figyelt kérdés
driver minden felvan telepítve és semmi Windows 7 en működött most akk hogyan tovább Feltelepités után persze a usb s wifi szokás szerint villog de nem talál semmit hozzáteszem Mégegyszer hogy a wifinek nincs baja mert Windows 7 en működött
2015. máj. 17. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen tiltsad le a laptop wifi vevőjét és úgy nézd meg
2015. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Lehet, hogy kell hozzá driver.
2015. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami nem támogatja a Windows 8.1-et. Valószínűleg még nem arra lett kitalálva. Én visszaraknám a Windows 7-et, mert azzal működött, meg mert a 8.1 elég nagy baklövés lett...
2015. máj. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 driver fentvan 2 póbálkoztam a letiltással de semmi se történt 3 nekem is müködött windows 7 en de szerintem sokkal jobb sokan fikázzák a windows 8.1 et de nemtudom nekem nagyon tetszik az egész rendszer csak ezt a 1 bajt kéne megoldani valahogy
2015. máj. 18. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen usb wifid van ?
2015. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát picit régi fajta SMC Ez Connect 802.11g 108Mbps wireless Usb 2.0
2015. máj. 19. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!