Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. Milyen alaplapot vennétek...

DGergo95 kérdése:

Üdv. Milyen alaplapot vennétek egy ilyen összeállításhoz 20. 000-25. 000 ft a rászánt pénz?

Figyelt kérdés

Asrock H87 PRO4 alaplap ( erre gondoltam de ha van jobb ennyi pénzér JÁTÉKRA akkor várom az ötleteket köszi.)

Intel Core i5-4690 processzor

Corsair 2x8GB DDR3 1600MHz memória

Gigabyte GTX970 4GB DDR5 GV-N970G1 GAMING-4GD videokártya

Western Digital 1TB SATA3 64MB WD1003FZEX merevlemez

Thermaltake 630W Smart SE SPS-630M tápegység (tudom hogy túlméretezett a táp!!! )



2015. máj. 18. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jó lesz alá
2015. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó lesz hozzá.


A táp meg nem túlméretezett,hanem egy szar.

2015. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyébként az alaplap volt a kérdés, de köszi a kimerítő választ a tápról.(miért szar?)Egyébként még ezt az alaplapot néztem: Asrock Fatal1ty B85 Killer alaplapot

vélemény?

2015. máj. 18. 13:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egy Chieftec CTG-500 oen tápot vennék.


Alaplappal kapcsolatban meg mi a cél? Nem lesz tőle több fps.

Asrock B85M bulk vagy B85(M) Pro4 maximum. A prociból meg K-s típust, nem sokkal több, megnyerted az árát az alaplapon, húzható ezekben is, már ha akarod.

2015. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindkét lap jó, a h87-esen újabb a chipset, a b85-ösön viszont 4 helyett 6 fázisú a tápellátás. Igazából a procid alá elég mindkettő, vedd azt, amelyik jobban tetszik.


A táp pedig nem szar, habár tényleg túlméretezett.

2015. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D igazából azért nem K-s procit választottam mert így is épp hogy bele fér a keretbe a gép. És én soha nem húztam a procikat,nem is szeretek ilyennel szórakozni ezért az a pár ezer forint is számít és felesleges a k-s ebbe a formában.
2015. máj. 18. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor adod majd el, nem lesz mindegy. Ráadásul ez gyárilag húzható könnyedén, HA majd kell.
2015. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fölösleges k-s procit vennie, ha nem akarja húzni. Használtam nagyonn a kereslet a szorzózáras intel procikra, már csak azért is, mert azokról legalább biztosan lehet tudni hogy nem voltak túlerőltetve.
2015. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy szarul pasztázott gyári hűtővel nagyobb az igénybevétele, mint egy hőcsöves, gondosan lepasztázott hűtővel, mivel aki vesz rá, az talán fel is tudja rakni szépen.
2015. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"mert azokról legalább biztosan lehet tudni hogy nem voltak túlerőltetve."


Hozzá értő ember,aki tudja mit akar,inkább azt szeretné látni hogy mennyit bír az adott CPU,és mekkora feszültségen.


Szét lehet nézni a ph-n,jól látszik,hogy aki úgy hírdeti K-s CPU-t hogy sose volt húzva,meg simogatva volt,meg rendszeresen szedett vitamint,arra érdeklődő sincsen.


Viszont olyan is van bőven,aki részletes tuningeredményeket is ír hozzá,és láss csodát,a bolti árnál drágábban is kapva kapnak érte.

2015. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!