Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Londonban leszek hamarosan,...

Londonban leszek hamarosan, és akarok egy jó netbookot venni. Melyiket ajánljátok? Pontos szériákat adjatok!

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha a teljesítmény, a játékok, és a hd film lejátszása a fontos, meg a hdmi kimenet, akkor asus 1201n. Igaz, kicsit drága, de megéri az árát. :)


Ha viszont az a fontos, hogy minél tovább használhasd töltő nélkül, akkor az asus 1005HA-H-t tudom ajánlani neked. Átlagos netbook képességek, átlagos áron, viszont átlag feletti akkuval. 8-9 órát simán megy, ha csak netezel, olvasgatsz vagy hasonlók.

2010. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi!

hallottam a 12esről de azt mondták a teszten kattog a hdd-je.

2010. márc. 4. 07:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán már elkéstem...nekem Dell mini 10-em van (ennél pontosabbat sajnos nem tudok). Imádnivaló, minden igényemet kielégíti, bár tervezőprogramokat és nem játszok rajta), netezésre, szövegszerkesztésre, letöltésre, videoszerkesztésre meg egyéb dolgokra teljesen alkalmas. Nekem napi munkaeszköz, és teljesen megfelel, a kis képernyőt is megszoktam
2010. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!