Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Dual Core procikhoz...

Intel Dual Core procikhoz létezik DDR3?

Figyelt kérdés

Én eddig ugy tudtam hogy csak DDR2kezel.

Van eladó gép, már nemtudom pontosan az árát, de mennyit ér meg egy Dual Coreos, DDR3 mas, 4GB és a 8GB gép?

Köszönöm


2015. máj. 18. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom van hozzá, de amúgy nagyon keveset ér. Ha csak körülnézel, már egy FX-4100-as processzort is lehet kapni használtan 15.000 forintért, vagy az alatt. Sőt, egy 2. vagy 3. generációs Pentium G processzor is csak 10.000 - 13.000 forint újonnan, és jóval gyorsabb.
2015. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor tehát, neméri meg?


Igen, nézegettem, 1150es foglalattal szerelt procikat, és valóban 20k körül lehet kapni duplamagosat, 3,3Ghz-el.

Egy kezdő Intel konfig, amin elfutnak régebbi játékok, lagg mentesen: Fear 1, Postal összes része, stb mennyibe kerül, illetve mennyit kell rá minimálisan szánni?

50k alatt lehetséges? 40-50k

2015. máj. 18. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

60-70 ezerből már kijön újonnan olyan gép,ami jó ezekre.


Persze nem Intel CPU + VGA,hanem AMD A6/A8 APU-val.

(CPU és integrált VGA egy lapkán)

2015. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!