Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mac Pro 1.1 Fejlesztes Mien...

Bootképernyő kérdése:

Mac Pro 1.1 Fejlesztes Mien ram? Mien Gpu? Mien SSD? Mien HDD?

Figyelt kérdés

Vettem egy Mac Pro 1.1-et es alapbol 4gb ram van benne es en ebayen neztem 32Gb-ot de ebbol ketott talaltam.

Es az a kerdes, hogy mind a ketto jo?

1: [link]

2: [link]

Elmeletileg mind a ketto jo bele de youtube-on mindenki az 1-est teszi bele, ahogy lattam pedig elvileg mind a ketto jo bele es nem ertem miert. Az elso dragabb es megis abbol vettek tobbet.

GPU

Lattam sok fele videokartyat gondolkodtam, hogy bele teszek egy sime 6870-et de lattam, hogy ha nem mac editionos akkor nincs boot kepernyo stb. Valaki segiten, hogy mien kartyat tegyek bele max 50K-ig mivel szeretnek jatszani is Pl: bf4 cod ghosts, csgo stb.

SSD+HDD

Gondoltam bele egy 250Gb-os SSD-t melle meg egy 1TB-os WD Welociraptort de ugy hallotam, hogy a welociraptor alapbol 2,5 es a hutoje miatt lesz 3,5 es azt akarom kerdezni, hogy a catlakozoja ugyan ott van mint a sima 3,5 HDD-nek?

Elore koszonom a valaszokat.



2015. máj. 18. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen!


Remélem, hogy nem adtál érte sok pénzt, ez ma már egy elég gyenge gép.


AMD VGA-val nem fog menni az OS X, Intel + Nvidia kombónak kell lennie.


Ramból szerintem bármit beletehetsz, ami DDR2-es.

2015. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
75000-ert vettem es alapbol amd videokartya van benne tehat nem tudom mi a gond ja es tobb a mac editionos amd kartya mint az nvidias :)
2015. máj. 19. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!