Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor vegyek új videokártyát?

Trevor. kérdése:

Mikor vegyek új videokártyát?

Figyelt kérdés

Szóval most így néz ki a gépem: i5-4460, 8GB ram, GTX 750 Ti, Chieftec CTG-500. Gondoltam arra, hogy kéne új vga, mert szeretném, hogy a GTA 5 és a Witcher 3 ultra 40-50fps-el fusson. Viszont nem tudom, hogy lenne érdemes, így 3 lehetőségre gondoltam:

1. nyáron meló, így már nyár végén tudnék venni GTX 960-at, amivel azért menne minden ultrán

2. nyáron meló, de még gyűjtögetnék tovább, egészen egy GTX 970-ig

3. Csak gyűjtögetnék, de nem vennék egy jó darabig semmit, csak ha majd az új játékok már csak medium grafikán futnak el.

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek.



2015. máj. 19. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:

kb. 2 max 3 évente kell ölni 100k-t egy istenverte kártyára.. sajnos ez ilyen. nekem most mákom volt 7850 Oc mellé vettem még 1 ugyanilyet olcsón. és most kicsivel van csak 970 alatt. arra jöttem rá hogy megéri a cf. már szoftveressen is egész jó a támogatása veszel egy nagy kártyát újonnan , azt rá 2- évrem mikor már csak mediumon viszi a cuccokat veszel mellé CF-ben vagy SLI be még egy ugyan olyat...

rátérve a kérdésedre, szerintem a 3. a jó megoldás ameddig élvezhető a játék addig felesleges, amúgy is jövő év elején leesik minden nagyon, mert jönnek az új cuccok, addig gyüjtögetnék helyedben az biztos.

esetleg ha minden kötél szakad és csak egy kicsi kell akkor addig vennék egy 750 Ti-t pluszba, azt meg eladnám a másikkal ha megvan a 970. azt jönne is egy kis pénz a cseréből.

2015. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
gtx 960 nem visz minden ultrán majd ha 4xmsaa meg ilyeneket rá tudod kapcsolni gta v ben és fix 60 fps-t produkál meg tapsollak !
2015. máj. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Most is megy very high-on.
2015. máj. 20. 06:56
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
4xmsaa, élsimítás szűrők felpakolva nem megy fx 60 fps ! az hogy verry hige-ra van állítva minden nem max grafikát jelent !!olvasod is amit írok vagy csak okoskodsz ?!
2015. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Manipura válasza:
100%

Ugyan ilyen a gépem, csak egy GTX 960-as kari van benne. Ez semmi viszi maxon a GTA 5-öt, és kétlem, hogy a Witcher 3 is fogja. De a GTA 5 nagyon jól skálázható, és a mostani játékok már high és very high beállításnál is igen szépek. Ha azt szeretnéd, hogy minden maxon menjen, ahhoz nem elég egy középkategóriás gép/kártya A GTX 960-as szerintem egy erős középkategóriás kari. Persze a 970-essel jobban járnál, de ott már igen nagy az árkülönbség. Ki van ez találva.

Ha egy játék tartalmilag leköt, akkor hidd el, hogy nem azt fogod figyelni, hogy pl. milyen részletes a melletted lévő objektum. Ha meg zavar, akkor meg csak annyit tudsz tenni, hogy veszel egy high-end gépet. Ami persze elég brutál árban van. Én személy szerint meg vagyok elégedve a 960-asommal.

2015. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam gtx 980-al a witcher3 50 fps körül fut. Ultra, fhd tehát a 60 fps még itt sincs meg.
2015. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megoldás használtan R9 290 videokártyát venni.
2015. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg az R9 3xx szériát és a DX12-t vagy ha nagyon kell új VGA akkor használt R9 290/290X.
2015. jún. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

majd vagy hasznalt garis 980 at vegyel amikor mar 90-100 ert megy, vagy az akori ujak kpzul valasz, 750ti vel 3evet is kihuzhatsz ha nincs nagy igenyed,

egy rosz konzolportal meg ugyse tudsz mit kezdeni ha 970/80 se fog tul jol meni (lepengetet oszeghez kepest a vga ra) megondolhato lesz adigra lehet egy konzol beszerzese is

2015. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SoulEater7797 ***** válasza:
Vagy várd meg az új radeonokat, vagy gyűjts minimum GTX980-ig.
2015. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!