Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebben az esetben feltételezhet...

Ebben az esetben feltételezhető az hogy az IP kamerám gyári hibás?

Figyelt kérdés

Két eset miatt feltételezem azt hogy gyári hibás:


1: LAN hálózatban kábellel csatlakoztattam a PC-met az IP kamerával.Elindítottam a programot amivel rá lehet csatlakozni a kamerára,egy darabig minden jó volt tehát látszott a felvétel aztán csak úgy fogta magát a kamera és leállt.Nem tudtam újraindítani se.Ezt írta ki: "the device is offline,check network"


2: Ez esetben WAN hálózatról van szó.A telephelyen lévő wifis routerre csatlakozik az említett kamera.Itthonról próbáltam rácsatlakozni.Első alkalomkor sikerült,be is jött a kép.Utána kiléptem a programból és a második elindításnál már nem sikerült rácsatlakoznom a kamerára.A kamera ikon bejön tehát lehet hogy érzékeli a kamerát,nem tudom de amikor rákattintok akkor ezt írja ki "the device is offline,check network"


Megjegytés: Másik gépen is próbáltam,ugyanaz a hiba.Viszont azt észrevettem hogy eléggé felmelegszik a kamera,lehet ez a baj?Javítana valamit a helyzeten ha statikus IP-t adnék a kamerámnak?Bár elvileg ilyet DHCP-nél sem kéne csinálnia,az nem normális hogy csak úgy fogja magát és leáll.Vajon ez gyári hiba?


2015. máj. 20. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján áramellátási hibának tűnik. Ha elemmel megy, azt cseréld ki, ha tápegységről, akkor azt ellenőrizd, ha pedig egyik se segít, akkor cseréltesd ki, tényleg hibás lehet.
2015. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!