Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Iphone 5c Ez lenne az első...

Iphone 5c Ez lenne az első iphonem ha lenne, Néztem teszteket a dual core tényleg ilyen erős, Mennyi ramm van benne, És miaz hogy Triple Core Graphics?

Figyelt kérdés
Rendes válaszokat pls

2015. máj. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én iPhone-t nem vennék, mert szerintem nem éri meg az árát, ezért nem is értek hozzá igazából. A "mobiltelefonok" kategóriában nagyobb eséllyel találsz válaszra, bár az egy (sokkal) kevésbé aktív téma, mint ez.
2015. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyors, mindennapi felhasználásra tökéletes a hardvere a triple core grafika azt jelenti, hogy 3 magos a grafikus gyorsító.

A dual-core azért erős ennyire, mert jól van optimalizálva az iOS és nem zabálja a hardvert, az iPhone 5c-ben 1GB memória van.

Én, mint iPhone felhasználó, nem ajánlom az iPhone 5c-t hacsak nem pofátlanul olcsó, mert szerintem egyetlen rossz iPhone az az iPhone 5c és nemtöbb, mint egy újracsomagolt iPhone 5, ami 2012-ben jött ki.


Amit érdemes:

-használtan iPhone 5s

-vagy megvárod míg kijön az új iPhone 6s és akkor venni egy sima iPhone 6-ot.

2015. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont azért ilyen drága, mert nem 13 éves értelmi szintű programozócskák hugyozzák össze a szoftvert rá (android...), hanem a szoftvertesztelés majd 6x annyi ideig tartott, mint annak kifejlesztése.
2015. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég olcsón veszem,és pont kijön,ez lenne az első Iphone termékem :D Alig várom h használhassam :3
2015. máj. 21. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!